Faktoria Hr | praca w Niemczech

Oferujemy pracę w wybranych branżach.

Szukasz oferty pracy w Niemczech?

napisz do nas

Faktoria Hr
– kilka słów o tym, czym się zajmujemy

Jesteśmy firmą specjalizującą się w świadczeniu usług z zakresu doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy a także pracy tymczasowej (certyfikat nr 24043).

Pozyskujemy pracowników głównie na rynek niemiecki.

Skupiamy się na konkretnych segmentach rynku, dzięki czemu doskonale znamy branże w której prowadzimy rekrutację .

Wspólnie z klientem wypracowaliśmy projekt „European Recruting”– czyli model rekrutacji, szkolenia, przysposobienia, oceniania oraz selekcjonowania kandydatów do pracy w charakterze pracownika magazynowego w centrach logistycznych na terenie Niemiec.

Nasz zespół

Zespół Faktoria Hr to osoby, które z pasją oraz pełnym zaangażowaniem dobiorą ofertę pracy dopasowaną do Twoich potrzeb.

Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, dlatego nieustannie dbamy o jakość i profesjonalizm kompetencji naszego zespołu.

Natalia
NataliaSpecjalista ds. Rekrutacji | Prezes Zarządu
Jako osoba zarządzająca firmą, koordynuję pracę całego zespołu. Zajmuję się również planowaniem organizacji pracy a także udzielam wsparcia merytorycznego pracownikom na każdym etapie rekrutacji. Bardzo cenię sobie szczerość, jestem osobą otwartą, dynamiczną, dokładną i empatyczną.
Prywatnie – zakochaną w podróżach, dobrej kuchni i odkrywaniu „nowego”. Potrafię doceniać „małe rzeczy” w życiu codziennym. Z jednej strony doceniam stabilizację – z drugiej jestem osobą która nie potrafi stać w miejscu, potrzebuję nowych bodźców i wyzwań.
W towarzystwie „czuję , że żyję”,
chociaż jak każdy, lubię czasami pobyć sama ze sobą.
W życiu kieruję się zasadą: „Traktuj innych jak sam chciałbyś być traktowany”
Karolina
KarolinaSpecjalista ds. Rekrutacji
Na co dzień zajmuję się głównie rekrutacją oraz selekcją kandydatów a także czuwam nad poprawnością i kompletnością dokumentacji.
Moim mottem życiowym jest stwierdzenie – ,,Jeśli lubisz to co robisz, to nie przepracujesz ani jednego dnia”.
Uważam, że praca jest przedłużeniem osobowości i najbardziej potrafi zdefiniować stopień człowieczeństwa i samorozwoju.
Dzięki empatii potrafię w procesie rekrutacji stworzyć pozytywną atmosferę opartą na wzajemnej sympatii. Cechują mnie wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne. Jestem osobą otwartą, która lubi pracę z ludźmi.
Z racji zamiłowania do psychologii jestem dobrym słuchaczem, potrafię wyciągnąć wnioski z każdej wypowiedzi, dzięki czemu jestem w stanie dobrać najlepszą ofertę pracy, dostosowaną do potrzeb kandydata.
Sylwia
SylwiaSpecjalista ds. Rekrutacji
W zawodzie rekruterki charakteryzuję się wysokim poziomem profesjonalizmu oraz zaawansowanymi umiejętnościami interpersonalnymi. Konsekwentnie realizuję zaplanowane działania.
Stawiam na indywidualną oraz przejrzyście spersonalizowaną komunikację, ponieważ rzetelnie staram się przeprowadzić kandydatów przez procesy rekrutacyjne. Zapewniam wsparcie na każdym etapie, skrupulatnie dbając o partnerstwo potencjalnych kandydatów oraz candidate experience.
W życiu codziennym jestem typową optymistką, otwartą i pomocną, tworzę wokół siebie pozytywną atmosferę opartą na wzajemnej życzliwości.

Szukasz pracy w Niemczech
i masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń a nasi specjaliści
chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

BEZPŁATNA PORADA

Warto zadawać pytania!

Najnowsze oferty pracy w Niemczech

Tu możesz wybrać dla siebie ofertę, spośród propozycji, które wyselekcjonowali dla Ciebie nasi specjaliści. Oferujemy pracę w Niemczech na kilku stanowiskach.

zobacz wszystkie oferty

Co o nas mówią osob, którym pomogliśmy podjąć pracę w Niemczech

„Dziękuję za rzetelne załatwienie miejsca pracy a także pomoc w przejściu przez wszystkie formalności. Firma godna polecenia! Pełne zaangażowanie i sprawny kontakt!”

Sylwester

„Współpraca bez zastrzeżeń, szybko i sprawnie, załatwiona praca. Oferta jasno oraz klarownie przedstawiona. Polecam z czystym sumieniem.”

Marek

„Polecam z całego serca. Profesjonalizm na najwyższym poziomie, bezproblemowy i miły kontakt:)”

Joanna K.

„Polecam, bardzo pomocna mika Pani rekruter i szybko załatwione formalności jedno z lepszych biur i nie ma śmieciowych umów.”

Patryk

„Witam z tej strony Tomasz… jestem już na lokacji. Dziękuję za rzetelne załatwienie pracy.”

Tomasz

„Polecam.”

Maciej G.

„Faktoria Hr jest firmą godną polecenia! Sprawne załatwienie formalności oraz bezproblemowy kontakt :)”

Ewa

„Profesjonalne z kulturą.”

Sebastian

„Miłe kobiety, formalności załatwione od zaraz.”

Jan

Zaufani partnerzy

Poniżej przedstawiamy listę naszych zaufanych partnerów, z którymi współpracujemy:

Napisz do nas!

Masz pytanie dotyczące pracy w Niemczech oferowanej przez nasze biuro? Chcesz porozmawiać o swojej karierze u niemieckiego pracodawcy? Napisz do nas!

To pole musi być wypełnione
To pole musi być wypełnione