Pracownik Magazynowy (Lagermitarbeiter)

w niemieckiej firmie

Faktoria Hr Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Chełmie posiadającą certyfikat o numerze rejestru 24043. Specjalizujemy się w rekrutowaniu kandydatów do pracy w Niemczech. Nasza firma wyspecjalizowała się w sektorze logistyki magazynów spożywczych.

Niemiecka firma poszukuje osoby na stanowisko
– szczegóły oferty

Publikacja oferty: 19.06.2023

Lokalizacja:

Eitting – okolice Monachium

  • Dział Trockensortiment – Suchy (przyprawy, słodycze, chemia, napoje, makarony, chipsy itp.)
  • Dział Tiefkühl – Mroźnia
  • Dział Obst & Gemüse – Warzywa i Owoce

Großbeeren – okolice Berlina

  • Dział Frischefleich – Mięso

Norderstedt – okolice Hamburga

  • Dział Frieschdienst – Mokry, produkty mleczne oraz wędliny, sery, jogurty

Nasze wymagania:

  • Ogólna sprawność fizyczna umożliwiająca podnoszenie opakowań o wadze do 12kg

  • Gotowość do pracy w godzinach ponad liczbowych
  • Gotowość do ewentualnej pracy w Niedziele i Święta
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracach na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Komisjonowanie artykułów spożywczych. W zależności od lokalizacji pracuje się przy użyciu systemu słuchawkowego, monitora dotykowego bądź skanera ręcznego.

  • Inne prace magazynowe polegające na przygotowaniu miejsca pracy dla komisjonerów bądź utrzymania czystości hali magazynowej.

Praca w Niemczech – oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie rozpoczynające się od 1600€ netto już po odjęciu opłaty za zakwaterowanie. Pracownicy o dłuższym stażu i efektywności potrafią zarobić do 3500€ netto. Pracownik o efektywności około 120 % zarabia od 2000€ netto w górę w zależności od działu oraz lokalizacji.
  • Praca dla Kobiet, Mężczyzn i Par, skontaktuj się z nami a nasze rekruterki dopasują ofertę do waszych wymagań oraz kwalifikacji.
  • 50% dodatku do godzinny za pracę w Niedziele
  • 100% dodatku do godzinny za pracę w Święta
  • W zależności od lokalizacji oraz działu różne systemy oraz godziny pracy o więcej szczegółów zapytaj rekruterki przy rozmowie telefonicznej
  • Zapewnione płatne szkolenie w pierwszych dniach zatrudnienia
  • Zapewnione premie świąteczne oraz wakacyjne wypłacane zgodnie z układem zbiorowym dla pracowników magazynowych BAP
  • Zapewnione odpłatne zakwaterowanie, potrącane z pensji pracownika
  • Długofalowe zatrudnienie w Niemieckiej Firmie o wieloletnim doświadczeniu w oparciu o umowę o pracę na czas 1 roku a następnie na czas nieokreślony z pełnym pakietem socjalnym.
  • Zapewniona odzież ochrona dostosowana do działu
  • Zapewniony transport do pracy
  • Wsparcie brygadzisty podczas procesu wdrażania do pracy.
  • Pomoc kadry kierowniczej w uzyskaniu jak najlepszej klasy podatkowej
  • Pomoc kadry kierowniczej w uzyskaniu Kindergeldu, dla pracowników, którzy posiadają dzieci oraz pracują w firmie dłużej niż 3 miesiące
  • Otwarta ścieżka rozwoju, jeśli jesteś osobą ambitną i chcesz się uczyć zgłoś się do swojego Projektlidera

Jesteś zainteresowany ofertą i pracą w Niemczech?

napisz do nas

Zainteresowanych prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez e-mail . Przesłane dokumenty należy opatrzyć klauzulą o poniższej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych dokumentach oraz pozyskanych w toku przeprowadzanych rozmów, testów umiejętności i predyspozycji zawodowych (zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) dla celów związanych z procesem rekrutacji prowadzonym przez Administratora ww. danych: Faktoria Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Chełmie, ul. Wojsławicka 4/3, kod pocztowy 22-100.

Zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie żądania dostępu do moich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawie do przenoszenia danych.”

Niezależnie od decyzji o wyborze kandydata skontaktujemy się z Tobą!